2018 m. rugpjūčio 22 d., trečiadienis

2018-ųjų vasaros stovykla. Prisiminimai

Ši vasara liks atmintyje kaip ypatingoji - nuostabioji, karštoji vasara, malonių nepagailėjusi nė vienam - kiekviena vasaros diena kvietė džiaugtis gamta: saule, šiluma, vandeniu ir uogomis, keliauti, žaisti, semtis jėgų ir gerų emocijų.
Netruks sučiurlenti paskutinės atostogos dienos. Noriu trumpam sugrąžinti į birželį, kai drauge smagiai stovyklavome, ganydami vaikystės debesis, kurių padangėje nedaug ir tebuvo. Vien džiaugsmo švelnūs debesėliai virš vaikų miesto...
Tikiuosi, kad stovyklautojams liko gražių prisiminimų apie mergaitėms skirtą programą ,,Mot.g.Vardininkas kas?'' ir apie bendrą kaimynišką didžiulio miesto projektavimą ir statybą bei žaidimus, naujas pažintis, riedučius, nakvynę su vaiduokliais, žibintus...
Žiupsnelis nuotraukų tebūna dingstimi atgaivinti stovyklos prisiminimus.
Su draugiškais linkėjimais ir sveikinimu artėjančio rugsėjo proga siunčiu tas nuotraukas Jūsų vaikams, mano jauniesiems bičiuliams.
Mano padėka už lojalumą ir AK'MENUKŲ studijos palaikymą yra smagi dovana - stovyklautojų susitikimas  - bendras dalyvavimas nacionaliniame moksleivių žygyje ,,Sveikas kaip ridikas" Neries nacionaliniame parke š.m. rugsėjo 14 d. 
Studija AK'MENUKAI yra vienas iš projekto organizatoriaus (LVJC) partnerių.
Kviečiu palaikyti iniciatyvą - drauge su šimtais moksleivių iš įvairių Respublikos mokyklų dalyvauti sveiką gyvenseną propaguojančiame žygyje išpuoselėtame Neries regioniniame parke.
Vyksime visi drauge - AK'MENUKŲ žygeiviai (dėl detalių pasitarsime vėliau), kviečiu atsiliepti ir registruotis - moksleivius, mamas ir tėvelius, praleisti dieną gamtoje, bičiulių būryje, dalinantis vasaros įspūdžiais, besidžiaugiant auksiniu rudeniu.

Atsiliepkite!!!
Registracija į žygį AK'MENUKŲ komandoje elektroniniu laišku: ivanauskaitė.dalia@gmail.com

Laukiu Jūsų laiškų ir naujų susitikimų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą